Yün ve Elyaf

Kış aylarında  kullandığımız yorgan ve battaniyelerin; bahar ayında temiz bir şekilde kaldırılması gerekmektedir. Bunun en büyük sebebi kirler ve mayt ve bakterilerin yaz boyunca üreyecek olmasıdır. Alanya gibi sıcak bir şehirde buna özellikle dikkat edilmelidir.

Firmamız bu iş için sanayi tipi makinalar tercih etmektedir. Yorgan  Battaniye yıkama işlemi evlerinizde de bulunan çamaşır makinalarınızdan farkı daha endüstriyel olması ve birkaç işlemden geçmesidir.

Yorganlarınızın ve battaniyelerinizin temizlenmesinde özellikle antibakteriyel özelliğe sahip kimyasallar kullanılarak, mükemmel sonuçlara varılır.

Yıkama yapılmadan önce leke kontrolü yapılır. Eğer ağır bir leke söz konusu ise; yıkama yapılmadan önce lokal müdahale ile leke giderilip, inatçı lekeleri çıkarmakla işe başlanır.

Yorgan yıkama da bir ikinci konuda yıkanmış olan yün yorganların kurutulması işlemidir. Özellikle yorganlarınız tam olarak kurutulur. İçerisi nemli kalan bir yorgan hem koku hem leke yapar ; hatta daha ileri giderek çürümelere neden olabilmektedir.  Ayrıca istenmeyen canlıların üremesi için de iyi bir ortamdır. Clean-Alanya  Yorgan  Yıkama olarak; şunu ifade etmek isteriz ki ister elyaf yorgan olsun ister yün yorgan olsun, yorganların tam olarak kurumaları sağlanmalıdır.

Tamamen kuruduktan sonra kontrol aşamasından geçen ürünler paketleme servisine gönderilir ve adresinize teslim edilir. Yorgan yıkama işlemlerinde teslim alımdan teslim edilme sürecine kadar olan aşamalar yukarıdaki gibi detaylıca anlatılmıştır.

Battaniye ve yorgan temizleme hizmetini de bünyemizde bulunan battaniye ve yorgan yıkama makinesinde uygun şampuanlar ve uygun devirde yıkamaya alınır. Battaniye yıkama yorgan yıkama aşamalarında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yıkama işlemi bittikten sonra kurutma odasına alınıp asılır 2 veya 3 gün içerisinde teslim edilir.

Kurutma işlemi sonrasında parfümleme ve ambalajlama yapılarak bir dahaki kışa güvenle kullanmanız üzere yorgan ve battaniyeleriniz servis araçlarımız ile evinize teslim edilir.

Uygun fiyatlı ve profesyonel Yorgan Yıkama  hizmeti için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Clean-Alanya olarak siz değerli müşterilerimize; daha  bir çok farklı yıkama hizmetini de uygun fiyatlarla; profesyonel olarak sunmaktayız.

Bizi Arayın