Clean İşyeri Temizliği konusunda uzman ekibi, kaliteli hizmet anlayışımızla Clean-Alanya  olarak yanınızdayız. Firmaların ofislerini temiz tutmaları her açıdan büyük bir öneme sahiptir. Müşteri bazında göze hoş gelen ve ferah bir ortam yaratmak büyük bir saygınlık yaratır. Ayrıca çalışanların daha verimli bir ortam içerisinde performansını arttıracak bir alan yaratmak için;  mutlaka periyodik olarak profesyonel bir temizlik desteği alınması gerekir. Çünkü temizliği yapılmamış bir ofis konsantrasyon bozukluğuna neden olur . Çalışanların odaklanma probleminin ortaya çıkmasına etki yapar. Bu yüzden günlük verimin artış göstermesi ve çalışanların daha etkin bir görev üstlenmesi için, tamamen steril ve sağlıklı bir ortamı sizlere sunuyoruz.

Şirket profili açısından ofisler her zaman temiz tutulmalı, bu konuda mutlaka titiz davranılması gerekmektedir. Şirket adına sorumlu kişiler özellikle çalışanların daha sağlıklı bir ortam içerisinde görevlerini yapması için; sorumluluğu ele alması gerekir. Farklı sektörler bazındaki şirket yöneticileri Clean-Alanya adına hemen bizimle iletişime geçerek;  bu konuda detaylı ve profesyonel bir destek alabilir. Böylece kendi işlerini odaklanabilir, ofis alanlarının her daim hijyenik steril ve sağlıklı kalmasına fırsat tanıyabilir.

Clean-Alanya olarak İşyerinizdeki tüm mobilya, halı, stor perde, jaluzi, ofis malzemeleri, mobilyalar vs. firmamızca  isteğiniz saatler ve günlerde temizlenebilir. Temizlik, dilerseniz pazar günü ya da dilerseniz işyerinizin kapalı olduğu saatler içerisinde tamamlanabilir.

  •  Mobilya grubunu detaylı temizlikten geçmesi ve dolap ile masalar da aynı detay eşliğinde ele alınmalıdır.
  • Çöp kutusundan tüm ofis eşyalarına kadar sağlıklı bir ortam yaratılması,
  • Zemin ve cam temizliği,

     

  • Özel yöntemlerle , kaliteli ve etkin bir teknolojiye sahip temizlik malzemeleriyle gerçekleştirilmektedir.
  • Böylece her alan tamamen steril ve sağlıklı bir hale gelir, firmanın müşteri gözünde çok daha saygın bir yer edinmesine olanak verilir. – CLEAN İşYeri Temizliği
Bizi Arayın