Binek otomobil, Minibüs, Ticari Araç veya Otobüs. Aracınız ne tip olursa olsun, araç koltuklarınızı uzman kadromuz ile dilerseniz yerinde dilerseniz işyerimizde temizliyoruz.  Koltuk döşemelerindeki zorlu bölgesel lekeler uzun süre temizlenmediğinde kötü kokulara neden olabilir. Bu nedenle iç koltuk döşeme temizliği vakit kaybetmeden yapılmalıdır

Clean-Alanya  uzun yıllara dayanan tecrübesi ile otomobillerin iç görünüşünün ilk günkü gibi kalmasını sağlamak için temizlik  hizmetleri verir. Araç Koltuk Temizleme  hizmetleri ile de ihtiyaçlara cevap vermektedir. Clean-Alanya  bilgi ve deneyimini sürekli geliştirdiği teknolojiler ile harmanlayarak kesin sonuç elde etmeyi hedeflemektedir. Araç koltuklarında  inatçı lekeler için geliştirdiği çözümler ile güvenilir hizmet vermektedir.

Özel ilaç ve yüksek ısılı buhar temizliği ile desteklenerek mükemmel sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Otomobil, Otobüs ve minibüsleriniz için uygulanan bu temizlik sistemleri, sanayi tipi ve profesyonel ekipmanlar ile yapılmaktadır.

Bizi Arayın